מדבקות שם עמידות במים

כי מה ששלי, שלי וחוזר איתי בסוף היום הביתה
 
לכל איש וילד יש שם – אמרו זאת כבר מזמן אנשים חכמים.
ילדים (וגם מבוגרים) אוהבים מאוד להדביק מדבקות, תמיד כיף לקבל מדבקה, הם מאוד שמחים ואפילו מצפים בכיליון עיניים למדבקה בסיום ביקור אצל הרופא.
הם יכולים לשבת שעות ופשוט להדביק מדבקות: מדבקות חלקות פשוט, מדבקות צבעוניות, מדבקות של חיות, מדבקות, מדבקות, מדבקות....
ילדים אוהבים מאוד את השם שלהם (נכון, אני יודע יש גם כאלו שממש לא מסתדרים עם השם,
אבל רוב האנשים מאוד אוהבים אותו).

אולי שמעתם במקרה על אפקט "מסיבת הקוקטייל" – אם אתם נמצאים במסיבה, תחנת אוטובוס, בקניון או סתם במקום רועש ומלא המולה, ומישהו יזכיר את שמכם, אתם תשמעו אותו – כן, כן מתוך כל הרעש וההמולה שבה לא תשמעו דבר, כאשר מישהו יזכיר את שמכם בשיחה שלא קשורה אליכם, אתם תשמעו אותו – עד כדי כך אנחנו אוהבים וקשורים לשם שלנו.
ובכן, סיכמנו שילדים מאוד אוהב מדבקות וסיכמנו גם שילדים אוהבים גם את הצליל של שמם, מכאן שהדבר שילדים (כן, וגם מבוגרים!)  יאהבו הוא מדבקות שם. כן, מדבקות עם שם, לא סתם שם על המדבקה, אלא השם שלהם על המדבקה.

ונוסיף אף יותר: אם על אותה מדבקת שם, עם השם של הילד יופיע גם איור מדליק שהילד או הילדה אוהבים, מדבקת השם תהפוך ממש לפריט חשוב, אישי ומזוהה עימם, כמעט כמו מיתוג אישי.
מדבקת שם עם עיצוב של אביר, כדורגל, דינוזאור, רקדנית בלט, דובי, טרקטור, פרחים ועוד ועוד, כל אלו יתנו לילד או הילדה (ובטח להורים) את האפשרות להפוך את המדבקה עם השם לעוד יותר אישית ואהובה.

אבל רגע, למה בכלל להדביק מדבקה עם שם הילד על חפצים? נו , באמת ...
בגן או בבית הספר ואפילו בבית לכל ילד יש חפצים שבהם הוא עושה שימוש משותף אם חברים או אחים, אבל לכל אחד יש גם חפצים אישיים משלו (כדוגמת בקבוק, מגבונים, כליי כתיבה ועוד).
מה שיכול למנוע את קריאת "זה שלי, זה שלי" הכל-כך מוכרת היא מדבקת שם.
ראשית, היא מזהה ומשייכת את החפץ לילד עצמו, שנית היא מונעת מאחרים לעשות באותו החפץ שימוש, אם במקרה ואם כמעשה מכוון. מדבקה עם שם על החפץ בעצם מחזקת את השייכת של החפץ המסוים לילד מסוים ומונעת שימוש בו על ידי אחר.
כן, כמה שזה אולי נשמע מוזר, אם ילד או אפילו מבוגר יראה שם על גבי מדבקה שמודבקת על חפץ הוא ימנע מלעשות בחפץ שימוש אפילו אם היה ידוע לו מהתחלה כי החפץ אינו שלו..


אצל הקטנטנים יש עוד ערך מוסף מאוד חשוב! הילדים בגן וגם המטפלות ידאגו להעביר לתינוק את החפצים שלו (שמיד נכנסים לפה) וכך לא "יטופלו" על ידי תינוק אחר.
מדבקות השם עמידות במים- אז אל  דאגה.. גם לאחר השטיפה החפצים של הבייבי יישארו מסומנים.

אז קדימה , למה אתם מחכים – בחרו לכם מדבקת שם, בחרו לה עיצוב שמתאים לכם והתחילו להדביק ולסמן את מה ששלכם או של ילדכם
 
x

#{title}

#{text}

#{price}