מה צריך לחפש כשרוצים לקנות מדבקות שם

או איך נדע שאנחנו קונים משהו טוב.... :)
מה אנחנו צריכים לחפש בבואנו לרכוש מדבקות שם?
מי לא אוהב (בעיקר הילדים שביננו, אבל גם המבוגרים) לראות את שמו. מי מאיתנו לא אוהב לראות את שמו מודפס בפונט נאה על גבי מדבקת שם. מי מאיתנו לא אוהב לראות את שמו מודפס בפונט יפה ומשולב בעיצוב שאהוב עליו.

טוב הבנו, אבל למה צריך מדבקות שם?
מדבקות שם, עם שם ילד עליהן, שמודבקות על פריט השייך לאותו הילד/ה הוא קודם כל אמצעי לוודא שמה ששלו ישאר שלו, ושכל החפצים אותם הביא הילד/ה גם יחזרו עימו הביתה, אבל זה ממש לא הכל – הרמה הפרקטית בשימוש במדבקות שם היא חשובה אבל ממש לא יחידה

רגע, אז למה שהמדבקות לא יהיו שם בפונט רגיל על רקע לבן?
שאלה יפה. אז כך: מעבר לעובדה שמדבקות שם צריכות להיות עמידות (מדבקות שם עמידות במדיח, נשמרות לאורך זמן ונותרות צבעוניות ואסטטיות), וכמובן מדבקות שם עמידות במים, לצורת המדבקה, גודלה וכמובן העיצוב עליה והפונט בו נשתמש הן בעלי חשיבות לא פחותה.
מדבקות שם עמידות במים, הן גם פריט אסטטי ואישי שייחודי לכל ילד:
ראשית, רצוי שבסט של מדבקות סימון עם שם, תהיה שונות בגדלים – כלומר שבאותו סט של מדבקות יהיו מדבקות בגדלים ובצורות שונות, שנועדו להדבקה מיטבית על כמה שיותר מוצרים בעליי גדלים ושימושים שונים. לדוגמה: מדבקה שם לבקבוק מים, מן הראוי שתהיה מדבקה גדולה, עדיף מלבנית שתתאים להדבקה על בקבוק אישי בצורה שמצד אחד תהיה גדולה מספיק כדי "להבליט" את שם בעליי הבקבוק, אך לא גדולה מידי , כדי שניתן יהיה להדביקה בנוחות. מצד שני, אם ברצוננו להדביק מדבקה קטנה, שתתאים לחפץ קטן יותר , מדבקת שם עגולה יכולה להתאים לכך יותר.
נושא הגודל והצורה של המדבקה , בא לידי ביטוי בצורה ברורה, כאשר מדובר בסימון חפצים כגון עפרונות או טושים, בהם נדרשת מדבקת שם עמידה למים, מוארכת וצרה...
בקיצור לכל חפץ מן הראוי שנמצא את מדבקת השם הטובה ביותר עבורו

אוקיי, צורה וגודל המדבקה חשובים, אבל פונט?
בוודאי שכן! לדוגמה, יש הבדל גדול מאוד בין שימוש באותיות כתב לבין אותיות דפוס. למרות שיש גילאים בהם הילדים ששמם מופיע על המדבקה לא יכולים לקרוא (במקרה של מדבקות שם לתינוקות) , בגילאים מסוימים השימוש בפונט אותיות כתב או דפוס הן נושא חשוב הילד ששמו מופיע על גביי המדבקה, שכן סוג הפונט יכול להקל על הילד/ה את קריאת שמו על המדבקה.

מה אכפת לי מהעיצוב?
מדבקות שם לילדים, אותם נדביק  על גביי חפציי הילד, מזוהות עם הילד ועם שמו. לכל ילד יש תחום, חיה, או נושא אהוב.
ככל שנוכל להתאים טוב יותר בין עיצוב המדבקה (לדוגמא טרקטור, כדורגל, פיות, פרחים, אבירים, דינוזאורים ועוד ועוד) כך יטיב הילד לזהות את המדבקה ואת חפציו כבר בגיל צעיר ובשלב מוקדם.
 
 
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}